مازندران ، بهشهر ، کیلومتر 3 جاده سراسری بهشهر - گرگان

01134645140-2

استان مازندران

معرفی استان مازندران

استان مازندران با ۲۴۰۰۰ کیلومتر مربع در شمال ایران قرار دارد.مرکز این استان شهر ساری paper writer essaywriterمی باشد.مردم این استان به زبان مازندرانی صحبت میکنند.این استان به خاطر شرایط محیطی و آب و هوای معتدل و چشم انداز های زیبا و نزدیکی اش به تهران محل استراحت قسمت اعظم مردم کشور به ویژه استان تهران میباشد.

3573_orig

پل ورسک

این پل در جاده فیروزکوه به قائم شهر قرار گرفته و ۲۵۰۰ متر از سطح دریا قرار دارد.این پل از شاهکار های مهندسی زمان خویش به حساب می آمده است.

 

veresk

شهرک توریستی نمک آبرود

شهرک توریستی نمک آبرود در ۱۲ کیلومتری غرب چالوس قرار دارد.این پارک با طبیعت بکر و وحشی از پارک های جنگلی زیبای جهان محسوب میشود که دارای امکاناتی نظیر دو ایستگاه تله کابین بر منظره زیبای جنگل و دریای خزر اشراف دارد.

 

-کابین-نمک-آبرود-1389622309

چشمه های باداب سورت
چشمه های آب معدنی باداب سورت یکی از شگفت انگیز ترین شاهکار های طبیعت می باشد.چشمه های اسرار آمیز سورت مجتمل بر دو چشمه با آب های متفاوت از نظر رنگ بو و مزه میباشد.یکی از آن ها دارای آب بسیار شور و استخر کوچک میباشد که برای درمان درد های کمر ، پا و رماتیسم و امراض پوستی سودمند است.

-باداب-سورت-1389563271

 چشمه دوم ترش مزه و دارای آبی به رنگ قرمر و نارنجیست که در شیب پایین دست کوهستان صد ها طبقه و حوضچه بسیار زیبا به رنگ نارنجی زرد و قرمز در اندازه های مختلف پدید آورده است.
badabe-sort-sari-1396209820